Website Tasarımı Fiyatlandırma: Genel Web Tasarımı Maliyetleri

Sağlam bir işleve sahip büyüleyici bir web tasarımı, en önemli ticari aracınız olabilir. Doğru tasarımcıları ve geliştiricileri bulmadığınız sürece hedef kitleyle konuşurken markanızı oluşturan bir web sitesi tasarımı geliştirmek kolay bir iş değil. Rakamlar çok değişebilir ve bütçeniz de sınırlı olabilir. Bu sebeple tasarımınızın maliyeti dikkate alınmalıdır.

Web sitenizin tasarımı için bir teklif oluşturmak ve web geliştiricinizin fiyatlandırmasını diğer ajanslarla karşılaştırmak için aşağıda sunduğumuz hesap makinemizi kullanabilirsiniz. Web sitesi tasarımı fiyatının ön planda olması ve herhangi bir dijital ajansın diğer bilgilendirmeleri arasında kolayca bulunması gerektiğine inanıyoruz, böylece bilinçli, bütçeye dikkat eden bir karar verebilmeniz mümkün olacaktır. Web sitesi tasarımının ortak maliyetleri ve bunlara dahil olan belirleyici faktörler hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Website Tasarımını Fiyatlandırma Faktörleri

QUBE Medya, web tasarım fiyatlandırmasını çeşitli faktörlere dayandırmaktadır. Projenizin fiyatlandırması için kabaca bir fikir edinmek için aşağıdaki teklif yardımcısından faydalanabilirsiniz. Projeniz için size özel hazırlanacak web tasarımı fiyatlandırması için ise lütfen bizimle iletişime geçin.

Web tasarım fiyatlandırmasını belirleyen ilk faktör, sitenin boyutudur. Her sayfanın tasarım ve geliştirme için zamana gereksinimi olacaktır. 100 sayfalık bir site, 10 sayfalık bir siteye kıyasla daha yüksek bir web tasarım fiyatlaması gerektirir. Bu bağlamda, web sitesi geliştirme fiyatlandırması ağırlıklı olarak sahip olduğunuz sayfaların sayısına bağlıdır.

Stil, web tasarım fiyatlandırmasını belirleyen bir diğer faktördür. Bazı web tasarım şirketleri, bir sitenin görünümüne az biraz zaman ayırıyorlar; kimileri ise önceden tasarlanmış şablonları uyarlıyorlar. QUBE Medya’daki tasarımlar, her sayfada projeye özel iyi düşünülmüş benzersiz bir görünüm elde etmenizi amaçlar. Seçtiğiniz tasarım seviyesi, web tasarım fiyatlandırmasında belirleyici bir role sahiptir.

Boyut ve stilin yanı sıra, metin yazarlığı da web tasarım fiyatlandırmasını etkili bir rol oynamaktadır. Kimileri metni kendileri yazmayı tercih ederken, eğitimli ve bilinçli yazarlar tarafından profesyonel web sitesi içerik metni hizmetleri sitenizin başarısını artıracaktır. Kaç sayfa metnin profesyonelce yazılmış olması gerektiğine bağlı olarak, web tasarım fiyatlarınız artabilir veya azalabilir.

Yine de büyüleyici bir tasarıma sahip başarılı bir site iyi kodlandığı anlamına gelmez. Başarılı bir site aslında hedef kitleniz tarafından görülen bir sitedir. Siteniz ilgi çekici bir metin ile güzelce tasarlanmış olmasına rağmen, görünür olmadığı sürece şirketiniz için yararlı olmayacaktır. Arama motoru optimizasyonu (SEO), sitenizi hedef kitlenize göstermenin anahtarıdır. Web tasarım fiyatlandırma, arama motoru sonuç sayfalarında sıralamak için sitenizde kaç anahtar kelime kullanmak istediğinizi de içeren SEO hedeflerinize bağlı olarak şekillenecektir.

Web tasarım fiyatlandırma için diğer belirleyici faktörler web site tasarım paketinize eklenebilir ekstra özelliklerdir. Buna Flash, e-ticaret ve bir içerik yönetim sistemi (CMS) dahildir. İhtiyaçlarınıza göre web tasarım fiyatınız değişecektir. Örneğin, basit bir Flash başlık karmaşık bir demodan daha az zaman ve beceri gerektirir ve ziyaretçiniz üzerinde amacınızla uyumlu kuvvetli bir etki bırakır.

Yukarıda bahsi geçenlerin tümüyle birlikte, ihtiyaçlarınıza uygun geliştirilen web sayfası tasarımı fiyatları çok geniş perspektif ile değişebilir. Daha düşük bir web tasarımcısı teklifi arıyorsanız, ihtiyaçlarınıza daha uygun bir plan olup olmadığını görmek için hesap makinemizde birkaç ayar yapabilirsin. Web sitesi geliştirme için esnek ve güçlü bir bütçeye sahipseniz, o zaman sınır gökyüzüdür! Siz sadece hayal edin ve hedefinizi belirleyin..

Min. ToplamTL

QUBE Medya Neden Fiyatlandırma Politikasını Yayınlıyor?

Tasarım kalitesini ve web tasarım fiyat standartlarını belirleyen herhangi bir otorite bulunmuyor. Herkes kendine bir web tasarım şirketi diyebilir ve uygun olduğunu düşündüğü fiyatları talep edebilir. Maalesef bu durum, bütçesine uyan web tasarım fiyatlandırması ile en iyi web tasarım şirketini bulma yükünü potansiyel müşterilerin omuzlarına bırakıyor.

QUBE Medya, web tasarım fiyatlarımızı sitemizde yayınladığımızdan dolayı çoğu web tasarım şirketinden farklılık göstermektedir. Size online olarak gerçekten kişiselleştirilmiş bir teklif veremesek de, karar vermenize yardımcı olması için size kaba bir fikir edinmenizi sağlayacak bir proje hesaplama anahtarı sunabiliriz. İhtiyaçlarınıza en uygun olan web sayfası tasarım fiyatını belirlerken, bu araçlar hizmetinizdedir ve diğer firmaların web sitesi tasarım fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Ne yazık ki, çoğu web tasarım şirketi web tasarım fiyatlandırmasını yayınlamamaktadır. Fiyatlarını yayınlamama kararlarını açıklayamasak ta, neden yaptığımızı açıklayabiliriz.

QUBE Medya, potansiyel müşterilerin web tasarım fiyatlaması da dahil olmak üzere karar vermeleri için ihtiyaç duydukları tüm bilgilere sahip olmaları gerektiğine inanıyor. Müşterilerimiz hayatlarını olabildiğince kolaylaştırmak istiyoruz. Ayrıca, QUBE Medya çalışmalarının arkasında duruyor ve yeteneklerimizi sergilemekten gurur duyuyor. Web tasarım fiyatlarımızı paylaşmamak için hiçbir sebebimiz yok.

Website Tasarımı Fiyatları neleri içeriyor?

Yukarıdaki hesap makinesi, projenizin web tasarımı fiyatlandırması için kaba bir fikir verebilir. Ancak hesap makinesi, QUBE Medya’dan elde edeceğiniz avantajları, daha yüksek web sitesi geliştirme fiyatlarını ödemeden elde ettiğiniz avantajları gösteremeyecektir.

Tüm fiyatlarımızda yer alan bu alanda en iyi tasarımcılar ve geliştiricilerle çalışmanın yararıdır. Ayrıca, fiyatlandırma, web tasarımına yönelik benzersiz yaklaşımımızı da içeriyor.

QUBE Medya web tasarım fiyatlaması, mümkün olan en iyi dönüştürme oranlarını sağlamak için İnternet pazarlama uzmanlarımız tarafından yapılan profesyonel analizleri içerir. Bu, tasarım ve geliştirmenin her aşamasında, sitenizin başarılı olmasını sağlamak için gözden geçirildiği anlamına gelir.

Web tasarım fiyatlandırmamız, ileriye dönük uyumluluk kodlamanın faydalarını da içerir. Geliştiricilerimiz, gelecekteki büyümeyi göz önünde bulundurarak web sitenizi kodlar. İnternet geliştikçe ve web siteniz büyüdükçe, siteniz genişletilebilir ve tarayıcılarda mükemmel çalışmaya devam edecektir.

Düşlerinizin sitesini tasarlamaya hazır mısınız? Tasarım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya kişiselleştirilmiş web sitesi tasarım fiyatlandırması almak için bize ulaşın.