QUDO


Bilen tarif edebilir, Tarif eden gözlemleyebilir, Gözlemleyen ölçebilir, Ölçen kontrol edebilir, Kontrol eden yönetebilir.

QUBE Misyon


İşinizi sınırlardaki yeni teknoloji ve yaratıcılık ile dijitalleştiriyoruz.

Müşterileriniz İçin Tasarlıyoruz


BİZE ULAŞIN

#İŞ KURAR

Sürekli gelişen dünyaya yetişmek tam zamanlı bir iş. Fakat bu sizin değil, bizim tam zamanlı işimiz. Dijital iş ortağınız olarak, bizler teknik yorgunluk, belirsizlik ve zorluklarınızı değerli dijital çözümler haline dönüştürüyoruz.
İlk olarak, işinizi öğreniyoruz ve sonra bizimkini anlamanıza yardımcı oluyoruz. Ekibimizi sizinki ile entegre hale getirerek mevcut iş gereksinimlerinizi karşılayan ve büyüme vizyonunuza cevap verebilecek basit HTML’den tam donanımlı IT ağ altyapısına kadar size özel dijital çözümler üretiyoruz.

Yaratıcılık, teknoloji, strateji veya pazarlama içinden seçim yapmak zorunda değilsiniz. Çünkü biz hepsini sizin için yapıyoruz. Bütçeniz ve işin kapsamından bağımsız olarak A Takımımızla çalışıyor olacağız. QUBE-M’de bir B Takımı yok.Teknolojinin işinizi taşıyacağı yeri görmek isterseniz, QUBE-M’i dijital iş ortağınız yapın. İşinizi zamanında ve bütçenize uygun olarak online dünyaya taşıyacağız. Bu size değişmeyecek sözümüz.

 

#AJANSLAR ile ORTAKLIK

Zaman daraldığında, yetenekler gerilir ve büyük bir dijital fikir ile gelecek olan bir iş ortağına ihtiyaç kaçınılmaz olur.  QUBE-M.

Ajansları kabul ediyoruz. Dijital ve sosyal medya uzmanlığına ihtiyaç duyduğunuzda, online stratejiler veya etkili yaratıclık için müşterilerinizin projelerinde teknik destek sağlıyor olacağız. Büyük bir müşteriyi kazanmak için hızlı bir reaksiyon verememekten endişelenmenize gerek yok.

İşinize saygı duyuyoruz ve ekibinizin eşsiz bir parçası olacağız.Satış direktörünüze iş ortağı, Proje Yöneticinize yardımcı, Yaratıcı ekibinize ilham, IT departmanınıza destek veya tüm dijital ekibinize bütün bir dijital ekip olarak QUBE-M ile çalışmayı tercih edin.

Yeni yollar. Yeni teknoloji. Yeni çözümler.

Araştırıyor, çözüyoruz ve yaptığımız bulmak değil, icad etmek. Müşterilerimiz için ilgi çekici ve sağlam online çözümler geliştirmek amacıyla yeni fikirlere ilk olarak bizler adapte oluyoruz.

Müşterimizin şirketinin eşsiz bir parçası haline geliyoruz.

Şirketinizin pazarlama ekibi ile birlikte çalışmak, dışarıdan destek veya bir dijital ajans ortağınız olsun, bizler perdenin arkasında işinizin başarıya ulaşması için çalışıyor olacağız. Tercih sizin.
QUBE-M Satış Direktörünüze iş ortağı, Proje Yöneticinize iş gücü, Yaratıcı ekip için ilham, IT departmanınız için destek veya tüm Dijital Departmanınız için tam teşekküllü bir dijital departman olarak fayda sağlıyoruz.

Bizim kelimemiz. Bizim tutkumuz. Bizim önerimiz. Bizim sonuçlarımız.

Söylediklerimizin, inandıklarımızın, yapabileceklerimiz ve müşterilerimiz için yaptıklarımızın arkasındayız.

İleri teknolojiye sahip sanatçılarız.

Yaptığımız ve inandığımız her şeyin hayalperestleriyiz. Gerçekleştirilemeyecek şey yok. Tasarım, mimarilendirme ve geliştirme, öznel web özellikleri yapılandırma ve yazılım her geçen gün gelişen beceri listemizde olanlar.

CLAVV

Dijitalleşti.

Siz dönüşüme hazır mısınız?

Projenizde bizimle çalışmak için,

QUBE-M HABER BÜLTENİ

BİZDEN HABERİ OLSUN