Magento Web Geliştirme Hizmeti

Magento web geliştirme fiyatlandırması veya genel e-ticaret mağazası için fiyatlandırma arıyorsanız, QUBE Medya son derece karmaşık ve özelleşmiş bir e-ticaret web sitesinde dahi size gelişmiş destek sunabilir. QUBE Medya’nın Magento web geliştirme hizmetleri dahilinde size sunabileceği hizmetler:

 • E-ticaret geliştirme projenizin kapsamına ve bütçenize dayalı özel bir teklif
 • Siz ve ekibiniz için iş akışında daha fazla kontrole sahip olacak şekilde geliştirilmiş daha güçlü ve sezgisel bir e-ticaret platformu
 • Özelleştirme ve kurma gereksinimi olan E-ticaret platformunuz için size özel ve kaliteli hizmet

Magento nedir?

Magento, çevrimiçi ticaret için vitrinin görünümü, içeriği ve işlevselliği üzerinde eşi benzeri görülmemiş bir esneklik ve kontrol olanağı sunan, açık kaynak teknolojisine dayanan, sezgisel ve zengin özelliklere sahip bir e-ticaret platformudur. Magento, onbinlerce ürüne sahip olandan içinde sadece birkaç ürün barınana kadar her boyuttaki e-ticaret mağazası için kullanılabilir.

Magento Geliştirme Hizmetleri ve Fiyatlandırma

İster özel Magento geliştirme fiyatlandırması veya isterseniz de genel bir e-ticaret fiyatlaması olsun aşağıda size bir sonraki e-ticaret web sitesi projenizin maliyetini tahmin etmenize yardımcı olabilecek yararlı bir araç sunuyoruz. Herhangi bir e-ticaret mağazası geliştirirken göz önüne alınması gereken çok şey var, ancak bu hesap yardımcısı en yaygın bileşenleri düşünmenize ve işe başlarken ​​planlama aşaması için bazı başlangıç seviyesi bütçe rakamlarına ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Hazır olduğunuzda, e-ticaret projeniz hakkında bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; Magento ve diğer E-ticaret Platformları için Web geliştiricilerimiz ihtiyaçlarınızı ve iş hedeflerinizi temel alan bir çözümü ince ayar yapmak için sizinle birlikte çalışıyor olacaklar.

Min. ToplamTL

Neden Magento’yu bir CMS olarak seçmelisiniz?

Bir içerik yönetim sistemi olan Magento, online ticaret alanının çevrimiçi iş faaliyetlerine daha iyi bir bakış açısının yanı sıra işinizde daha fazla denetime izin veren modüler bir mimari ile oluşturulmuş çok güçlü ve sezgisel bir platformdur. En iyi performansa sahip tüm e-ticaret mağazalarındaki tüm temel unsurlar, diğer birçok e-ticaret platformunun ek bileşenlerin yüklenmesini veya özel geliştirme çalışmasını gerektirdiği birçok gelişmiş özellik Magento ile birlikte standart özellikler olarak gelir.

İşte Magento’nun sunduğu gelişmiş özelliklerden sadece birkaçı:

 • Gelişmiş İçerik Yönetim Sistemi
 • Tamamen özelleştirilebilir
 • Mobil ticaret özellikleri
 • Esnek kuponlar ve fiyatlandırma kuralları
 • Tek seferde Magento şablonundan birden çok mağaza yönetin
 • İndirilebilir ürünleri kolayca satıp takip et
 • Birden çok dil ve para birimi desteği
 • Hızlı, tek sayfalık ödeme
 • Gerçek zamanlı nakliye ve vergi hesaplamaları
 • Tam analitik ve raporlama seçenekleri paketi

İşte en iyi bölüm: Magento platformu açık kaynak, bu da abonelik ücreti veya lisans maliyeti olmadığı anlamına geliyor. Buna ek olarak, sanıyoruz ki bir şirketin mülkiyetinde bulunan e-ticaret platformuna kilitlenmek istemezsiniz. Magento, binlerce olmasa da yüzlerce destek veriyor, dolayısıyla Magento’yu kullanmayı taahhüt ederseniz, e-ticaret mağazanızı tanımladığınız şekilde destekleyebilmenizi, geliştirebilmenizi veya taşıyabilmenizi garantiliyoruz.

QUBE Medya, Öncü Magento Web Geliştirme Şirketi

Magento, özellikler ve gelişmiş ayarlarla doludur ve kaliteli bir Magento Web geliştirme şirketi, Magento’nun sunduğu özelliklerden en iyi sonucu almak ve iş modelinize uyacak şekilde şekillendirmek için sizinle birlikte çalışır.

Bir Magento geliştiricisini kiralamak istiyorsanız, biz bu konuda mükemmel bir seçimiz! QUBE Medya, nitelikli Magento tasarımcıları ve geliştiricilerinden oluşan deneyimli bir ekibe sahiptir. Özelleştirilmiş çözümler sunabilir ve bu sayede ürünleriniz ve hizmetlerinizi çevrimiçi satmaya başlayabilmeniz size yardımcı olabiliriz.

Magento Web geliştirme hizmetlerimiz şunları içeriyor:

 • Magento mağaza kurulumu ve yapılandırması
 • Magento tema tasarımı
 • Magento alışveriş sepeti geliştirme
 • Magento özel geliştirme ve entegrasyon
 • Magento açılış sayfası tasarım ve geliştirme
 • Ödeme geçidi entegrasyonu
 • Çeşitli diğer üçüncü taraf ticaret hizmetlerinin entegrasyonu
 • SEO ve diğer çevrimiçi pazarlama girişimleri ile sorunsuz entegrasyon

Profesyonel bir Magento Web geliştirme şirketi arıyorsanız, QUBE Medya’dan başka bir yere bakmayın!

Sürecimiz

E-ticaret ekibimiz ve uzman Magento Web geliştiricileri, benzersiz işletme hedeflerinizi ve e-ticaret mağazanız ile neyi elde etmek istediğinizi öğrenmek için yanınıza oturacaklar. Buradan, sizi çevrimiçi hale getirmek ve hızlı bir şekilde ticaretinizi başlatmak için pratik bir çözüm oluşturabiliriz. İş Planı hazırlandıktan sonra, Magento tasarımcıları çekici, tamamen özelleştirilmiş bir Magento teması oluşturmaya başlarlar. Bu tema, kullanıcıları mağazanıza çağırmaya, uzun süre sitenizde kalmaya ve dolayısıyla dönüşümleri yönlendirmeye imkan sağlayacak.

Web sitenizin görünümünden memnun olduğunuzda, Magento geliştiricilerimiz mağazanızın ve CMS’nizi kuracak ve yapılandıracak ve temayı Magento platformu genelinde entegre edecekler. E-ticaret web sitenizin beklendiği gibi çalıştığından emin olmak için çeşitli geliştirme kontrol noktaları dahili olarak gerçekleşir. Projeniz için herhangi bir özel Magento web geliştirme gerekliyse, bu görevler bu aşamada da gerçekleştirilir.

Geliştirme aşamasının sonuna doğru, tüm üçüncü taraf hizmetleri (ör. Ödeme ağ geçitleri, gönderim API’leri, vb.) Geliştiricilerimiz tarafından entegre edilir. Bu adım tamamlandıktan sonra, Magento mağazanız beta testi için hazır olacaktır. Sonunda, test sona erdiğinde, mağazanızı yayına alacağız!

QUBE Medya Farkı

Online Satış bir bilimdir. Alıcınızın güvenini belirleyen, ürünlerinizi en iyi ışıkta ve “satın aldığınız için teşekkür ederiz”‘e giden en kısa yolda konumlandıran bir mağazanın oluşturulmasında, bu satışları elde etmek için ne yapmanız gerektiğini tam olarak bilmeniz gerekir. Magento e-ticaret geliştirme hizmetlerimiz tüm bunları hesaba katar ve ardından işinize uygun olanları uygulamaya alır.

Magento geliştiricilerimiz sizin için çalışmaya başladığında, sadece size bir mağaza inşa etmiyorlar. Size tamamen optimize edilmiş bir web sitesi inşa ediyorlar. Bir site haritası, anahtar kelime zengini URL’ler gibi tüm doğru SEO stratejileri sayesinde, e-ticaret siteniz müşterilerinize olduğu kadar arama motorlarına da cazip gelecek. Sonuçta, en göz alıcı mağazanın kimse haberdar değilse özelliği ne?

QUBE Medya’da, sadece Magento web siteleri oluşturmakla kalmayıp, aynı zamanda bunları da destekleyecek kapsamlı tecrübeye sahibiz. SEO’dan güzel tema tasarımına, devam eden bakım planlarına kadar, hepsini yapabiliriz. Tek atış bir iş modeli değiliz, biz uçtan uca tam hizmet seviyesi ile İnternet pazarlama şirketiyiz ve müşterilerimizi mutlu etmek için elimizden daha fazla ne gelir diye düşünerek bitmek bilmez mesailer yapıyoruz.

Yeni mağazanızı veya web sitenizi hayata geçirmeye hazır mısınız? Uzmanlarımızdan birinden, bağlayıcılığı olmayan bir Magento geliştirme teklifi almak için bize ulaşın.